prijava za partnerje

B2B

Vitrans Ponujamo vam kvalitetne storitve na področju mednarodnega transporta.

Voznik v mednarodnem transportu

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • opravljanje del in nalog voznika tovornega vozila v mednarodnem transport (EU),
  • skrb za prevzem in dostavo blaga,
  • skrb za vzdrževanje in čistočo vozila.

PRIČAKUJEMO:

  • najmanj eno leto delovnih izkušenj kot voznik tovornega vozila v mednarodnem transportu,
  • zaključena najmanj poklicna (IV.) stopnja izobrazbe, oz.
  • temeljna poklicna kvalifikacija za voznike v cestnem prometu (NPK),
  • vozniški izpit C, C1, C1E, CE in B, BE kategorije,
  • opravljena redna usposabljanja voznikov za kodo “EU 95”
  • pripravljenost za samostojno delo, delo v tujini, komunikativnost, osebna urejenost,

NUDIMO:

  • zaposlitev za določen čas, s poskusnim delom in z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas,
  • redno plačilo,
  • stimulativno nagrajevanje,
  • urejeno in prijetno delovno okolje.

Če vas delovno mesto zanima se javite na info@vitrans.si ali poklicite na 031/368-295 Jernej ali Irena 01/563 71 71

NAŠE PREDNOSTI

01

SPECIALISTI ZA PREVOZ
V ANGLIJO.

02

Z VAMI ŽE OD
LETA 1994.

03

VEČ KOT 40 VOZIL
V VOZNEM PARKU.

04

100% ZANESLJIV PARTNER.